Сайт сімейного психолога Вікторії Гончарової

АРТ-ТЕРАПІЯ
ДЛЯ ТЕБЕ

Проблеми емоційного розвитку, стрес, депресія, знижений настрій, емоційна нестійкість, імпульсивність емоційних реакцій, переживання емоційного заперечення іншими людьми, почуття самотності, незадоволеність сімейними відносинами. Ці та інші проблеми, відповідь на які можна знайти в ході занять з арт-терапії з досвідченим професіоналом.

ЩО ЦЕ ТАКЕ ?

Арт-терапія - це методика, призначена для діагностики та терапії емоційних та нервових розладів. Інструментами арт-терапевта можуть бути найрізноманітніші матеріали: від простих олівців і фарб до пластиліну і навіть ілюстрації з журналів, з яких можна робити колажі. Мета арт-терапії — не створювати витвори мистецтва, а максимально виразити емоції, що можуть ретельно ховатися у звичайній ситуації. Далі у справу вступає фахівець, який часто може за малюнком виявити найперші ознаки розладів та стресу, екологічно провести клієнта важкими переживаннями

Записатись на сеанс

ЯК ЦЕ ВІДБУВАЄТЬСЯ

Після недовгої розмови про твої проблеми та очікування від майбутнього курсу, психолог підбере одну з десятків методик. Будь-яка з них передбачає лише м'який вплив на клієнта навідними питаннями та коментарями, які допомагають розпружитися та повніше висловити свої емоції. Фахівець допоможе розібратися з незвичайними образами та асоціаціями, які нерідко виникають у процесі сеансу. Ефективна арт-терапія і у випадках, коли конфліктні ситуації виникають у робочому колективі чи сімейному колі. 
Арт-терапія - дієвий інструмент емоційної саморегуляції та управління психічними станами.


Записатись на сеанс

ЧИ ПОТРІБНО ЦЕ МЕНІ?

У кожного своя відповідь на це запитання. Хтось сприймає арт-терапію як спосіб самопізнання та самовираження, новий метод у психології особистості.
Для інших арт-терапія насамперед творчість, занурення у процес, можливість навчитися робити щось нове – малювати аквареллю, робити фотоколажі, писати вірші. Арт-терапія розвиває праву півкулю, інтуїцію та емоційний інтелект - тому, для багатьох це спосіб збільшити свою успішність та продуктивність. 

Записатись на сеанс
Переглянути новини з арт-терапії