Сайт сімейного психолога Вікторії Гончарової

СІМЕЙНЕ І ДИТЯЧЕ КОНСУЛЬТУВАННЯ

Послуги психолога

Якщо ви відчуваєте втому, роздратування на дитину, нерозуміння, агресію, якщо хочеться сказати: зробіть щось із нею – тоді вам обов'язково потрібно проконсультуватися з дитячим психологом.

Записатись

НА ПРИЙОМ ДО ПСИХОЛОГа

Ви можете записатися на сімейну або дитячу консультацію до психолога у Києві або в іншому місті за номером: 067 5075350

ЗАПИСАТиСЯ
Сімейне та дитяче консультування

Часто в розмові з колегами я чую напівжартівливу – напівсерйозну фразу:  "перекладаю з дитячого на дорослий". Не можу не погодитись з її актуальністю. Дитина з молодшого віку прагне стати якщо не «дорослою», то «великою». ІНасамперед - це стосується розширення прав і свободи у виборі стилю життя, і мало хто замислюється, що дорослість – це відповідальність. Коли ми виростаємо – починаємо ностальгічно згадувати: як добре було в дитинстві! А стаючи батьками, заново проживаючи відрізок життя «дитинство», але вже в іншій якості, дивуємося: чому дитина бунтує проти наших правил, наших обмежень, нашого бачення життя.
І це нормально!
Світ постійно змінюється, те, що було важливим для нас, стає смішним та непотрібним для наших дітей, бабусі в шоці від дитячого сленгу, вчителі та вихователі не завжди встигають за інформаційними технологіями…
Сьогодняшній военно-травматичний фон потребує особливої уваги для збереження підлітків дітей та підлітків.

І лише одне залишається незмінним в цьому світі – безумовна батьківська любов: коли ми любимо дитину просто тому, що воно є в нашому житті. Відповідальне батьківство - складна справа. І якщо ви відчуваєте втому, роздратування на дитину, нерозуміння, агресію, якщо хочеться сказати: зробіть щось із нею – тоді вам обов'язково потрібно проконсультуватися з дитячим психологом. Можливо, все не так уже й погано. А якщо вас мучать сумніви з приводу певних питань – задайте мені їх on line. Ви отримаєте кваліфіковану відповідь.

Ви можете записатися на сімейну або дитячу консультацію до психолога в Києві або в іншому місті за телефонами: 067 5075350, 099 2735562 або за допомогою спеціальної форми:

Записатися на консультацію до психолога