Сайт сімейного психолога Вікторії Гончарової

Тілесно
орієнтована
терапія

У поєднанні з психологічними практиками

ЗАПИСАТИСЯ НА КОНСУЛЬТАЦІЮ

ЩО ЦЕ ТАКЕ ?

Тілесно-орієнтована терапія є інтегрованим напрямком, що поєднує в собі елементи психології, психотерапії, біомеханіки рухів, біоенергетики і навіть деяких методів нетрадиційної медицини. Тілесно-орієнтована терапія мало схожа на класичну «розмовну терапію», однак і масажем її ніяк не назвеш.
Тілесно-орієнтований підхід є надзвичайно ефективним при роботі травмою, емоційними проблемами, а також при психосоматичних розладах.

ЗАПИСАТИСЯ ДО ПСИХОЛОГа

ЯК ЦЕ ПРАЦЮЄ ?

Тіло є фундаментальною цінністю людини і має першорядну значущість у життєвих процесах. Вважається, що у будь-який момент життя тіло втілює особливості особистості, характер фізіологічних проблем, і душевних конфліктів людини. Цей психотерапевтичний спосіб діє за принципом лікування душі через роботу з тілом – він працює із «закарбованими» в тілі переживаннями і проблемами людини, які не знайшли виходу раніше.

ЗАПИСАТИСЯ НА КОНСУЛЬТАЦІЮ

Що мені це дасть?

Тілесна терапія, як інструмент, може використовуватись при різних психосоматичних розладах. Ця методика чудово підійде людям у період життєвих криз, коли потрібно жити далі, але не вистачає сил, втрачено інтерес до життя і себе як особистості.
Тілесно-орієнтована психотерапія допомагає читати приховані знаки тіла, і набагато краще розуміти стан та стратегію лікування кожного окремого клієнта.

ЗАПИСАТИСЯ НА СЕАНС