Сайт сімейного психолога Вікторії Гончарової

СВІЙ ТАНЕЦЬ.ПАРТНЕРСТВО

Тренінг

Тіло кожного з нас має знання та досвід, набуті в процесі нашого розвитку, але разом з тим - зберігає і ті обмеження, які ми придбали, нав'язали йому в процесі адаптації до соціального середовища. Звичні пози, жести, автоматизми, особливості переміщення у просторі існують у «мові» кожного тіла. Необхідно відзначити, що більшість людей не звикли звертати на це увагу, а також не мають такого досвіду звернення до свого тіла.

Тренінг

... Предметом нашого дослідження є:
- тіло, що відчувається і усвідомлюється зсередини, у взаємозв'язку з чуттєвим та інтелектуальним проявом;
- Розум, виявлений у тілі;
- Дух, що розуміється за всією цією пишністю фізичного, емоційного та ментального виразу.
Регулярні тренінги за програмою «Свій танець. Партнерство», яка дуже вдало поєднує різні теми та техніки танцювальної імпровізації, NIA (танцювальне тренування у стилі психофізичної взаємодії) та танцювально-рухової терапії дасть можливість нам разом вирушити у захоплюючу танцювальну подорож у Світ Вільного Танцю, що дозволяє згадати про життєвість. та радості рухів, які доступні кожному.

Одна з можливих цілей такої роботи — навчити тіло бути розумним та адекватним будь-якій ситуації, в яку воно потрапляє. А так само об'ємне, цілісне усвідомлення Власного Тіла та його можливостей позитивно вплине на Ваше фізичне самопочуття, емоційне тло, відкриє перед вами нові безмежні можливості до самовираження у Танці та Житті.

Тренінги проводить Гончарова Вікторія, психолог, танцювально-руховий терапевт. Тривалість заняття 2 години по суботах з 11 до 13,
реєстрація за телефоном 067 5075350, 099 2735562