Сайт сімейного психолога Вікторії Гончарової

ДЛЯ ЧОГО ПОТРІБНА КОНСУЛЬТАЦІЯ ПСИХОЛОГА?

Ще з радянських часів вкоренилася думка, що психолог і психіатр одна професія. Що добровільно звертатись до них – соромно. І що існують ці люди виключно для придушення будь-яких ознак інакодумства. Звідси наша звичка шукати відповіді на душевні запитання у подруг та друзів, на кухні, дивані, скролячі стрічки соц мереж, у кращому разі – у розумній книжці. Та й багато нинішніх фільмів так чи інакше стосуються психологічних проблем, тому вони такі популярні. Однак друзі та близькі емоційно включені у ваші проблеми і можуть щось порадити лише виходячи зі свого особистого досвіду, який є дуже суб'єктивним, ситуації в художній літературі та кіно зазвичай перебільшені. Соц мережі можуть дати діаметрально протилежні відповіді на одне й те ж питання.
Є ще спеціальна психологічна література (складна наукова мова, незрозумілі терміни) та література популярно-психологічна (найчастіше авторитарно пропонує «вилікувати від усього» і швидко), якої зараз безліч. Як же не загубитись у цьому морі інформації та не ускладнити свій стан?
Саме для цього і існують спеціально навчені люди – психологи та психотерапевти. Вони можуть вислухати вас і дати можливість по-новому поглянути на проблемні ситуації, знайти вихід із, здавалося б, безнадійних випадків, відшукати опору та ресурс, спираючись на ваші сильні сторони. Психологи не мають права давати поради: рішення слідувати тій чи іншій рекомендації – завжди залишається за вами.
Є ще одна причина, чому варто звертатися до фахівця, — конфіденційність. Все те, що ви розповісте, залишиться тільки між вами та психологом.

Якщо ці аргументи були для вас переконливими – записуйтесь, я готова вислухати вас. Ви можете записатися на індивідуальну консультацію до психолога в Києві або в іншому місті за номером: 067 5075350 або за допомогою спеціальної форми, при цьому Ви можете вибрати різні варіанти контакту з психологом.

Записатися на консультацію до психолога